Oblíbené soukromé vody

Pískovna Štít

Revír ŠTÍT tvoří tři na sebe navazující jezera (pískovny) o celkové výměře 62 ha (45 ha, 10 ha,7 ha), která se nacházejí v příjemném prostředí borového lesa. Průměrná hloubka je 2 až 4 m (max. 6 m).Pískovna Štíty

Na revíru je v rozsahu kapacity možno nocovat ve vlastních stanech, obytných přívěsech apod. (ne natrvalo) a je zajištěn příjezd auty až k vodě. Loví se celoročně (mimo zámrz), v letním období je možno lovit 24 hodin denně (nonstop). Revír je bohatě zarybněn především kapry (včetně kusů trofejních velikostí), ale i štikami, amury, sumci, líny, okouny a ostatními druhy ryb (možnost úlovku barevných ryb). V místě funguje po dobu prodeje povolenek i prodej drobných rybářských potřeb (neživé nástrahy, návnady). V letní sezóně je v provozu také prodejna občerstvení. Nedaleko revíru (cca l km) se nachází restaurace.

Příjezd: Ze silnice č. E 67 v Chlumci nad Cidlinou odbočíte směrem na Kladruby a Přelouč, projedete obec Lučice a na křižovatce u restaurace Chárovna pojedete rovně (zde je již umístěna směrovka k revíru) a dále pojedete podle směrovek "prodej povolenek".

Kontakt: Rybářství Chlumec n. C., telefon - 495703050

Státní rybářský lístek nutný! Více na: http://www.rybychlumec.cz/sportovni-rybolov.htm

Ploužnický potok

Ploužnický potok, č. revíru 551 001 revír tvoří rybníky :

Ploužnický potok

  • Hvězdov IV (Malý vododrom) rybník se nachází u obce Hvězdov, zhruba 5 km východně od centra Mimoně, v k.ú. Ploužnice má rozlohu 3,7 ha.
  • Hradčanský rybník Hradčanský rybník se nachází přímo v obci Hradčany, u silnice spojující města Mimoň - Doksy o rozloz e 10 ha.

Revír Ploužnický potok se dělí podle systémů chytání. V rybnících Hvězdovský IV. a Hradčanský se rybaří klasicky, zde je možno si chycenou rybu, dle platného ryb. řádu vzít od vody.

Více na: http://www.vls.cz