O týmu

Název-STORMCARP-proč ne?

Toto pojmenování vzniklo v roce 2001 a to na Východočeské svazové vodě..Rozkoš..ze 6 dnů na rybách nám 6 dní pršelo, bouřky stíhal velký vítr,vlny byly k půl metru ale i přes takovou nepřízenˇ brali ryby jako o život.Zeptal jsem se kamaráda co si dáme k obědu a on s úsměvem odpověděl-chci kapra v bouři-přece! 
 

Podporujeme

K-70 (proč ne třeba Amur 80, Lín 40...atd...)

a jelikož jak je výše napsáno, v podstatě, nejsme ortodoxní kapřaři, tak podporujeme i snížení horní hranice míry u jiných ryb v našich vodách a vracení zpět do revíru.

Chyť a pusť

V poslední době velice křiklavé téma mezi rybáři a je celkem ho zbytečné komentovat, ať si každý rybář udělá svůj vlastní názor. Není nad to chytit kapra, či jinou rybu, zdolat jí, vyndat na břeh, podívat se, vyfotit a pustit zpět do jejího živlu, ať už má 20 cm či 100 cm. Ale je celkem smutný pohled na sumce který má skoro dva metry jak visí na háku nebo na rozporcovaného 20 kg kapra. Na druhou stranu proč neudělat radost mámě, tátovi, kamarádům s krásným vánočním kaprem, štikou,candátem popř. jinou rybou ve stanovené míře a brané od vody s rozumem.

A pokud si budete projíždět fotoalbum, tak si každý může udělat názor sám. Nebudeme u každé ryby psát, zda byla vrácena vodě či ne, je to celkem zbytečné po tom co je výše napsané.

Co chytáme

Kapr obecný

Štika obecná

Sumec velký

Sumec velký

Váš názor je důležitý

Rádi bychom znali Vaše názory a připomínky, tak se nebojte komentovat a psát do fóra, rádi se poučíme a samozřejmě že budeme reagovat na Vaše připomínky a názory.